Nowy Event
Witajcie, mam propzycję na nowy event na memsoria.pl Wink  Może będzie trochę pracochłonny ale to będzie jedyny taki event na świecie Big Grin Chodzi mi o  ~~~~~BATTLE~ROYAL~EVENT~~~~~    A oto jak go widzę:
*    Dość obszerna mapa
*    każdy startuje z 100lvlem (PVP czywiście włączone)
*    każdy ma 100hp i 0 many
*    Nicki nie są wyświetlane albo każdy ma nick gracz (żeby nie było że jakaś gildia się zgada że idą razem, wygrywają i dzielą się                    nagrodą).
*    Profesja ta sama (jakaś randomowa aby można było używać wszystkich itemków)

ROZGRYWKA:
      ~na mapie losowo pojawiają się skrzynki a w nich:
*    różne runy, np. SD, EXPLO, SUPER SD, SUPER EXPLO, TRAP RUNE, MW, UH. 
*    potiony hp mały-przywraca 25hp, średni przywraca 50hp i duży który przywraca 75hp
*    potiony many które dają osłonę (manę) w s topniach jak potiony hp
*    great spirit potion który stopniowo przywraca HP i Osłonę (manę) ale maksymalnie o 50pktów tego i tego
*    EQ dające ocziwiście zróżnicowane premie, np, Armor który daje 20% ochrony od obrażeń, armor który daje 5% itd...
*    Losowo respią cię w określonym czasie 4 potwory z których leci conajmniej jeden najlepszy itemek (super sd, super explo, jakiś              dobry armor/legi)
*    Strefa zadająca obrażenia która zmniejsza się do środka mapy cały czas
*    obrażenia z super sd zadają maksymalnie 25-30 dmg
*    Ostatnia osoba wygrywa

LOBBY:
*    o danej godzinie wszxyscy zostają przeniesieni do pokoju z teleportami, a każdy z tych teleportów przenosi w inną część mapy
NAGRODA:
*     nagrodą mogły by być jakieś BATTLE ROYAL POINTS za które można by było kupić jakieś fajne itemki u odpowiedniego NPC,                 itemy  takie jak: VC, IVO, SUPER EXP MEDAL, UP RUNKI, FRAG REMOVER, EXP SCROLE, EXP POTIONY, oczywiście VC byłoby               najtańsze a Super EXP Medal byłby najdroższy i nie można by było go kupić za jednen wygrany mecz
*     Battle royal points zdobywałby tylko zwycięzca a ilość uzależniona by była od ilości fragów jakie zdobył.

Co wy na taki EVENT? Jest to wgl wykonalne? Myślicie że byłaby to dobra opcja? Według mnie event jedyny w swoim rodzaju i zapewne przyciągnąłby nowych graczy na serwer :Smile i up runki było by skąd brać, i nowa waluta w grze by się pojawiła ;D Co wy na to? Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: