Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knight of memsoria - dane do postaci
Login: 3485115
Hasło: xzsawq21

Oddaje postać ponieważ już tu nie gram Wink
Odpowiedz
Big Grin 
UWAGA!
Dziwie się że administracja pozwala na takie akcje.
Niby fakt, że ten człowiek nie złamał regulaminu.. Ale uprzejmie pytam, co jest ważniejsze? Regulamin czy dobro ludzi/serwera?

Administracja "jeśli" dba o swoich graczy powinna natychmiast usunąć delikwenta z naszej społeczności. A jedyne co ja mogę zrobić to napisać TO:

Ten człowiek jest zwykłym oszustem, gdy tylko uzbieracie mu na nowo przedmiotów ten bez skrupułów użyje Recovery Key'a i odzyska postać, będzie mógł sobie zmienić hasło jak i email za jednym kliknięciem.

Postać ja osobiście już mu wyczyściłem z przedmiotów, miał tam trochę Azure Balli i house item, także postać i tak jest już pusta Tongue
Chciałem też zjechać jego 8k knighta do 900lva za karę, ale ktoś już zmienił hasło.. Dobry człowieku, jeżeli nie zamierzasz kupić sobie Recovery Keya to proszę, w imieniu wszystkich graczy abyś sam zjechał tą mendę jak najniżej się da, aby już mu się to nie opłacało (wystarczy padać na potworkach, bo od graczy nie spada) Wink

Widzisz Rafałku? Nie opłacało Ci się to chamstwo Tongue

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Toć Rkaya też mogę podać komuś w czym problem? hmm
a jak kogoś stać to może kupić nowego proste.

Ps. dla mnie możesz zjechać tą postać nawet do 1lvl heh
Odpowiedz
No wybaczcie, alej jak ktoś jest na tyle głupi, żeby wbić na passy podane przez kogoś, nie sprawdzić czy ma r-key'a i wsadzić tam EQ to już jego problem.

Co regulamin ma do głupoty niektórych osób?
Odpowiedz
(11-18-2017, 08:50 PM)Haku napisał(a): No wybaczcie, alej jak ktoś jest na tyle głupi, żeby wbić na passy podane przez kogoś, nie sprawdzić czy ma r-key'a i wsadzić tam EQ to już jego problem.

Co regulamin ma do głupoty niektórych osób?

Ale przecież rkaya można wykupić nowego Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości